Letecky
radius

Nabídka pro firmy

Nabídka pro firmy

Sportovně relaxační areál je velice příhodným místem pro konání firemních akcí.
Nabízíme širokou škálu sportovních a adrenalinových aktivit, ubytování, vzdělávací prostory a gastronomické zajištění. Firemní akce mají u nás již dlouhou tradici.Gastronomický servis nabízí zajištění kompletního rautového servisu – studené obložené mísy, grilování prasat či krůt, teplý bufet, grilované speciality, guláše, samozřejmostí jsou také zeleninové a ovocné mísy. K pití je k dispozici široká nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů. Dále nabízíme na Koktejlovém baru míchané alkoholické a nealkoholické koktejly, ledovou kávu, a další širokou nabídku nápojů.

Myslíme i na děti, které zaměstnanci firem nemusejí nechávat doma či se obávat o náplň jejich času. Firmám můžeme připravit na míru atraktivní dětský program včetně personálního zajištění. Dětem je standardně k dispozici náš dětský areál s dřevěným hradem, obří nafukovací trampolínou, houpačkami, skluzavkami a nejrůznějšími prolézačkami.

Sportovní vyžití nabízí možnost beach volejbalu, využití víceúčelového hřiště s umělým povrchem, zapůjčení kolečkových bruslí či koloběžek. Klíčovým prvkem našeho areálu je Adrenalin park, který čítá velký okruh, sjezd přes celý areál a pro děti jsou k dispozici trampolíny a síťové centrum. Další žádanou atraktivitou je Adventure minigolf, který je možné využít i při méně příznivém počasí a je určen opravdu pro každého...

Co se týká ubytování, máme k dispozici celkem 37 lůžek moderního hostelového typu se společným sociálním zařízením.

Stan Jurta nabízí kvalitní zázemí pro školení, přednášky či raut. Tento netradiční prostor je vybaven audiovizuální technikou a nabízí prostor pro zhruba 30 osob.

Pro zajištění zvukového doprovodu i dalších technických záležitostí máme k dispozici odpovídající vybavení i zkušenosti.

Kontakt:
TOMÁŠ PETŘÍK
E-mail: petrik@good-agency.cz  

Telefon: +420 602 746 746