Spunt
areal
lanac
radius

Služby / Restaurace

O restauraci

Vyhládlo Vám po aktivitách v našem Sportovně relaxačním areálu? Máte žízeň nebo jen chuť na něco malého? V klubové restauraci se najíte, napijete do sytosti! 

Nabízíme hlavní jídla, minutky, několik druhů zeleninových salátů, ale i chuťovky rychlého občerstvení. Dále si můžete vybrat z doplňkového sortimentu nanuků a sladkostí. K dispozici je vám také široká nabídka chlazených i teplých nápojů či několik druhů kávy. 

Součástí restaurace je bar. Restaurace, včetně terasy, je samoobslužná a všechny objednávky se vyřizují na baru. Jídlo se pak vydává u okénka přímo z kuchyně. Vnitřní restaurace tvoří příjemné posezení pro cca 53 osob. Přátelské prostředí umocňuje stylový krb a plasmová TV.

 

Otevírací doba  
DUBEN, ŘÍJEN otevírací doba
sobota, neděle, svátky 10 – 17
KVĚTEN  
úterý - pátek  14 – 18
sobota, neděle, svátky 10 – 18
ČERVEN, ZÁŘÍ  
pondělí – pátek 12 – 19
sobota, neděle, svátky 10 – 19
ČERVENEC, SRPEN  
pondělí – neděle 10 – 20

Otevírací doba pro skupiny:
ŠKOLNÍ VÝLETY, FIREMNÍ AKCE A SKUPINY pro 15 a více osob OTEVÍRACÍ DOBA NA PŘÁNÍ!

Vyhrazujeme si právo na částečné uzavření parku při výjimečně špatném počasí. 

Restaurace, kiosky a sportoviště jsou otevřená v závislosti na počasí, počtu návštěvníků a podle potřeby. Denní otevírací doba se může měnit v závislosti na počasí a počtu návštěvníků.

 

Terasa 

Terasa, která se rozkládá před zázemím, má kapacitu cca 80 osob. Výhled terasy směřuje přímo na dětské hřiště, rodiče tak mohou sledovat své ratolesti při šálku dobré kávy či zpoza skla oroseného půllitru. Terasa je doplněna několika slunečníky, které chrání před ostrým sluncem či deštěm. Terasa není obsluhována z restaurace, návštěvníci si občerstvení objednávají uvnitř na baru.

Při různých akcích slouží terasa i jako taneční parket či místo pro vystoupení kapel nebo prostor pro cvičení.

Pro velké události a akce, jakými jsou například Evropský týden sportu a relaxace žen, Mistrovství Evropy baseballu žáků, svatby apod. využíváme variace stanů, které zajistí příjemné zázemí pro velký počet osob. Chcete u nás uspořádat vlastní akci? Kontaktujte nás, rádi Vás budeme podrobně informovat o našich možnostech.