Spunt
areal
lanac
radius
Příjezd
15. december 2018
Odjezd
22. december 2018
Počet osob

Služby / Ubytování

Pokoje

Oranžový pokoj

Historie tohoto šestilůžkového pokoje se datuje k jedné jarní brigádě, kdy trenér baseballu a člen klubu Jaroslav Duroň položil první tahy štětce na stěny pokoje a dal mu tak svou tvář. Tento šestilůžkový pokoj je vybaven třemi stabilními palandami z masivu a dalším základním nábytkem. Barva pokoje je zvolena podle zalíbení předsedy klubu Davida Šťastného, který je oranžové barvě již několik let věrný.

Modrý pokoj

Pod pojmem „modrá“ si většina představí příjemnou barvu, představující oblaka a pohodu. Pokoj číslo dva je však velmi sytý a výrazný. Jeho výrazný ráz je určen pro výrazné osobnosti, které jsou u nás na denním pořádku. Do výrazného „modráka“ se vejde s přehledem šest osob.

Zelený pokoj 

Připomíná spíše hrášek. Je nejdelším pokojem s rozměrem cca 10 m x 3 m.  Zelený pokoj má jako jediný výhled přímo na baseballová hřiště, je tedy ideální pro trenéry, kteří mohou kontrolovat své svěřence nerušeně z pokoje. Stejně tak jako modrý a oranžový pokoj je „hráškáč“ šestilůžkový.

Červený pokoj

Červenáček je největším pokojem, jako jediný má okna, která směřují na Adrenalin park a stolní tenis s dětským hradem. Počet lůžek je 10, a proto je ideální na utužení týmového ducha. Červenáček je v době, kdy klub nemá školící centrum, využíván též jako prostor pro worskhopy.

Žlutý pokoj

Pětka je posledním pokojem z nabídky. Je druhým největším se svými 7 lůžky. Teplá žlutá barva s příjemným výhledem ze dvou střešních oken dodává pokoji neopakovatelnou atmosféru. Při úplňku je možné z postele „žluťáka“ krásně sledovat měsíc a hvězdy.