Restaurace

Vyhládlo Vám po aktivitách v našem Sportovně relaxačním areálu? Máte žízeň nebo jen chuť na něco malého? V klubové restauraci se najíte, napijete do sytosti! 

Nabízíme hlavní jídla, minutky, několik druhů zeleninových salátů, ale i chuťovky rychlého občerstvení. Dále si můžete vybrat z doplňkového sortimentu nanuků a sladkostí. K dispozici je vám také široká nabídka chlazených i teplých nápojů či několik druhů kávy. 

Součástí restaurace je bar. Restaurace, včetně terasy, je samoobslužná a všechny objednávky se vyřizují na baru. Jídlo se pak vydává u okénka přímo z kuchyně. Vnitřní restaurace tvoří příjemné posezení pro cca 50 osob. Přátelské prostředí umocňuje stylový krb.

Terasa 

Terasa, která se rozkládá před zázemím, má kapacitu cca 100 osob. Výhled terasy směřuje přímo na dětské hřiště, rodiče tak mohou sledovat své ratolesti při šálku dobré kávy či zpoza skla oroseného půllitru. Terasa je doplněna několika slunečníky, které chrání před ostrým sluncem či deštěm. Terasa není obsluhována z restaurace, návštěvníci si občerstvení objednávají uvnitř na baru.
 

Provozní doba

BŘEZEN, DUBEN - otevřeno? Sledujte aktuality a sociální sítě
sobota, neděle
11 - 17 (18) dle počasí
KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ
pondělí - pátek
13 - 18
sobota, neděle
10 - 19
LETNÍ PRÁZDNINY (červenec, srpen)
pondělí - neděle
10 - 20
ŘÍJEN
sobota, neděle, svátky
10 - 18
Vyhrazujeme si právo na částečné uzavření parku při výjimečně špatném počasí. Restaurace, kiosky a sportoviště jsou otevřeny v závislosti na počasí.
školy, firmy, skupiny nad cca 15 osob
kdykoliv, na objednávku

Poptávkový formulář

Menu